Zapraszamy na VIII Wiosenną Szkołę Bioetyki

przez | 19 kwietnia, 2024

Komitet Bioetyki PAN i Centrum Bioetyki i Bioprawa zapraszają na VIII Wiosenną Szkołę Bioetyki. Tym razem będziemy rozmawiać o wyzwaniach etycznych, prawnych, politycznych i kulturowych, jakie wiążą się z realizacją postulatów globalnej solidarności i współpracy w obszarze ochrony zdrowia oraz sprawiedliwego dostępu do korzyści płynących z rozwoju nauki. Szczegóły na temat Szkoły znajdziesz w Broszurze informacyjnej.

Udział w szkole jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają także koszty noclegu i wyżywienia w Pałacu w Jabłonnie w dniach 1-3 lipca.  Liczba miejsc ograniczona. Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w Szkole nie czekaj! Kliknij na link do APLIKACJI i prześlij nam swoje zgłoszenie. Na zgłoszenia czekamy do 16 czerwca!